2017

 
14-й Ультрамарафонський забіг «Самоперевершення»  
м.Київ, Експоцентр України (ВДНГ)  
           
Місце Прізвище Ім’я Дата народження Регіон Результат, км    

6 г Жінки

 
1 ЖАБОРОВСЬКА Ольга 17.05.1997 Черкаська 53,984 PB  
2 КУПІНЕЦЬ Руслана 05.05.1977 Львiвська 37,767    
3 ІВАНОВА Аліса 22.04.1956 Вінницька 32,807 PB  
4 ФЕДОРИНЕНКО Тетяна 25.04.1965 Дніпропетровська 22,986    

6 г Чоловіки

 
1 ДІДЕНКО Руслан 08.10.1988 Хмельницька 67,751 PB  
2 ВАСИЛЕНКО Андрій 04.05.1985 Донецька 66,431 PB  
3 ПОРУЦЬКИЙ Любомир 28.05.1992 м. Київ 62,820 PB  
4 НІНЬОВСЬКИЙ Богдан 06.06.1972 м. Київ 57,095 PB  
5 БОЙКОВ Дмитро 17.07.2000 Харкiвська 51,012 PB  
6 ОПАНАСЮК Віталій 09.11.1974 м. Київ 49,190 PB  
7 ЗБОРОВСЬКИЙ Август 16.04.1980 м. Київ 48,201 PB  
8 КУПІНЕЦЬ Сергій 18.01.1970 Львiвська 42,713 PB  
9 ДО Куанг 25.05.1961 м. Київ 32,831    
10 КОСЕНКО Валерій 22.03.1994 Полтавська 32,789 PB  

12 г Жінки

 
1 ОСТАПЕНКО Тетяна 21.12.1971 Полтавська 63,848    
2 АРТЕМЕНКО Тетяна 01.04.1966 м. Київ 62,711 PB  
3 МОКРИЦЬКА Наталія 29.04.1954 Херсонська 57,532    

12 г Чоловіки

 
1 ШИМКО Андрій 23.01.1996 Дніпропетровська 111,943 PB  
2 МАМЕДОВ Артур 02.07.1972 Одеська 103,451 PB  
3 ОСТАПОВЕЦЬ Сергій 09.07.1964 Вінницька 100,176    
4 КАРАГОДІН Андрій 07.11.1990 Херсонська 95,941    
5 РУДЕНОК Павло 17.01.1972 м. Київ 72,250 PB  
6 ІВАНЬКОВ Сергій 10.03.1991 Запорiзька 55,443    
7 ЛАШИН Олександр 27.12.1984 м. Київ 32,639    

24 г Жінки

 
1 СТАРОСЕЛЬСЬКА Юлія 29.05.1960 Харкiвська 129,105    
2 ЛАБАРТКАВА Лариса 10.01.1949 Львiвська 122,059    
3 КАЛУТОВА Олена 07.07.1961 Київська 121,312 PB  
4 САМАРІНА Світлана 21.10.1973 м. Київ 112,290    
5 ЛАВРУХІНА Наталя 18.04.1974 Миколаївська 110,739 PB  
6 КЛІШИНА Людмила 11.05.1955 Одеська 88,274    
7 ТИХОНЕНКО Валентина 24.02.1972 м. Київ 83,620    
8 ТАРАНЦОВА Тетяна 29.03.1967 м. Київ 80,488    

24 г Чоловіки

 
1 ТКАЧУК Андрій 16.08.1985 Закарпатська 218,625 PB Рекорд траси
2 МІХЄЄВ Дмитро 18.01.1980 Дніпропетровська 189,691 PB  
3 ТЕРПЯК Андрій 25.10.1962 Закарпатська 169,757 PB  
4 КРАСНОВ Дмитро 02.05.1973 Одеська 168,649 PB  
5 БЯЛОБРЖЕСЬКИЙ Андрій 27.06.1990 Полтавська 162,210 PB  
6 ШКАРЛЕТ Віктор 31.05.1965 Харкiвська 157,326    
7 АНАЦКА Леанід 27.09.1961 Білорусь 153,439    
8 РИЖУК Володимир 23.10.1983 Хмельницька 149,897 PB  
9 КРУК Микола 24.05.1961 м. Київ 149,759    
10 КАНДИБО Володимир 14.01.1964 Білорусь 144,678    
11 ЛОГВИНЕНКО Геннадій 24.10.1954 Київська 142,395    
12 ВЄТРОВ Дмитро 11.02.1982 Рівненська 134,744 PB  
13 ЗУЄВ Віктор 27.01.1962 Черкаська 125,675    
14 КУЗНЕЦОВ Андрій 26.06.1999 м. Київ 103,391 PB  
15 ШАЛАЄВ Степан 30.08.1941 Білорусь 102,926    
16 ВОЛОБУЄВ Сергій 13.05.1974 Харкiвська 99,898 PB  
17 РУДЯК Ярослав 13.05.1959 Івано-Франківська 99,598    
18 САВОЩЕНКО Дмитро 09.04.1989 Одеська 95,886 PB  
19 ТИМОШЕНКО Віктор 18.12.1951 Дніпропетровська 81,911    
20 КУРАШКО Ігор 22.09.1962 Донецька 58,648    

 

           

Спліт на 12 годин

 
№пп Спортсмен Дата народження   Результат Регіон  
24 г Жінки
 
1 СТАРОСЕЛЬСЬКА Юлія 29.05.1960 S 74 181 Харкiвська  
2 КАЛУТОВА Олена 07.07.1961 S 72 203 Київська  
3 САМАРІНА Світлана 21.10.1973 S 68 247 м. Київ  
4 ЛАБАРТКАВА Лариса 10.01.1949 S 66 269 Львiвська  
5 ЛАВРУХІНА Наталя 18.04.1974 S 59 345 Миколаївська  
6 ТИХОНЕНКО Валентина 24.02.1972 S 51 432 м. Київ  
7 ТАРАНЦОВА Тетяна 29.03.1967 S 45 498 м. Київ  
8 КЛІШИНА Людмила 11.05.1955 S 44 509 Одеська  
24 г Чоловіки
 
1 ТКАЧУК Андрій 16.08.1985 S 118 690 Закарпатська  
2 МІХЄЄВ Дмитро 18.01.1980 S 113 745 Дніпропетровська  
3 РИЖУК Володимир 23.10.1983 S 100 887 Хмельницька  
3 ТЕРПЯК Андрій 25.10.1962 S 100 887 Закарпатська  
5 БЯЛОБРЖЕСЬКИЙ Андрій 27.06.1990 S 99 898 Полтавська  
6 КРАСНОВ Дмитро 02.05.1973 S 97 919 Одеська  
7 ВОЛОБУЄВ Сергій 13.05.1974 S 92 974 Харкiвська  
8 ВЄТРОВ Дмитро 11.02.1982 S 90 007 Рівненська  
9 КРУК Микола 24.05.1961 S 89 018 м. Київ  
10 ШКАРЛЕТ Віктор 31.05.1965 S 88 029 Харкiвська  
11 ЛОГВИНЕНКО Геннадій 24.10.1954 S 86 050 Київська  
11 КАНДИБО Володимир 14.01.1964 S 86 050 Білорусь  
13 КУЗНЕЦОВ Андрій 26.06.1999 S 84 072 м. Київ  
14 АНАЦКА Леанід 27.09.1961 S 83 083 Білорусь  
15 ЗУЄВ Віктор 27.01.1962 S 71 214 Черкаська  
16 САВОЩЕНКО Дмитро 09.04.1989 S 64 290 Одеська  
17 ШАЛАЄВ Степан 30.08.1941 S 62 312 Білорусь  
18 ТИМОШЕНКО Віктор 18.12.1951 S 57 367 Дніпропетровська  
19 РУДЯК Ярослав 13.05.1959 S 50 443 Івано-Франківська  
20 КУРАШКО Ігор 22.09.1962 S 35 607 Донецька  

 

           

Спиліт на 6 годин

 
№пп Спортсмен Дата народження   Результат Регіон  
24 г Жінки
 
1 СТАРОСЕЛЬСЬКА Юлія 29.05.1960 S 47 476 Харкiвська  
2 КАЛУТОВА Олена 07.07.1961 S 39 563 Київська  
3 САМАРІНА Світлана 21.10.1973 S 38 574 м. Київ  
4 ЛАБАРТКАВА Лариса 10.01.1949 S 36 596 Львiвська  
5 ЛАВРУХІНА Наталя 18.04.1974 S 33 629 Миколаївська  
6 ТИХОНЕНКО Валентина 24.02.1972 S 31 650 м. Київ  
7 КЛІШИНА Людмила 11.05.1955 S 26 705 Одеська  
8 ТАРАНЦОВА Тетяна 29.03.1967 S 25 716 м. Київ  
24 г Чоловіки
 
1 МІХЄЄВ Дмитро 18.01.1980 S 65 279 Дніпропетровська  
2 ТКАЧУК Андрій 16.08.1985 S 64 290 Закарпатська  
3 РИЖУК Володимир 23.10.1983 S 60 334 Хмельницька  
4 КРАСНОВ Дмитро 02.05.1973 S 58 356 Одеська  
4 ВЄТРОВ Дмитро 11.02.1982 S 58 356 Рівненська  
6 ТЕРПЯК Андрій 25.10.1962 S 56 378 Закарпатська  
7 БЯЛОБРЖЕСЬКИЙ Андрій 27.06.1990 S 54 399 Полтавська  
8 ВОЛОБУЄВ Сергій 13.05.1974 S 52 421 Харкiвська  
9 КАНДИБО Володимир 14.01.1964 S 51 432 Білорусь  
9 КРУК Микола 24.05.1961 S 51 432 м. Київ  
9 ЛОГВИНЕНКО Геннадій 24.10.1954 S 51 432 Київська  
12 КУЗНЕЦОВ Андрій 26.06.1999 S 50 443 м. Київ  
12 ШКАРЛЕТ Віктор 31.05.1965 S 50 443 Харкiвська  
14 САВОЩЕНКО Дмитро 09.04.1989 S 46 487 Одеська  
15 ЗУЄВ Віктор 27.01.1962 S 41 541 Черкаська  
16 АНАЦКА Леанід 27.09.1961 S 40 552 Білорусь  
17 РУДЯК Ярослав 13.05.1959 S 35 607 Івано-Франківська  
18 ТИМОШЕНКО Віктор 18.12.1951 S 34 618 Дніпропетровська  
18 ШАЛАЄВ Степан 30.08.1941 S 34 618 Білорусь  
20 КУРАШКО Ігор 22.09.1962 S 19 781 Донецька  
           
12 г Жінки
 
1 АРТЕМЕНКО Тетяна 01.04.1966 S 36 596 м. Київ  
2 ОСТАПЕНКО Тетяна 21.12.1971 S 31 650 Полтавська  
2 МОКРИЦЬКА Наталія 29.04.1954 S 31 650 Херсонська  
12 г Чоловіки
 
1 ШИМКО Андрій 23.01.1996 S 61 323 Дніпропетровська  
2 КАРАГОДІН Андрій 07.11.1990 S 56 378 Херсонська  
3 ОСТАПОВЕЦЬ Сергій 09.07.1964 S 52 421 Вінницька  
3 МАМЕДОВ Артур 02.07.1972 S 52 421 Одеська  
5 РУДЕНОК Павло 17.01.1972 S 42 530 м. Київ  
6 ЛАШИН Олександр 27.12.1984 S 32 639 м. Київ  
6 ІВАНЬКОВ Сергій 10.03.1991 S 32 639 Запорiзька  

 

           

 Спліт на 100 км

 
  Прізвище, Ім’я Дата народження   Результат Регіон  
12 г Чоловіки
 
1 ШИМКО Андрій 23.01.1996 S 10:50:57 Дніпропетровська  
2 МАМЕДОВ Артур 02.07.1972 S 11:36:29 Одеська  
3 ОСТАПОВЕЦЬ Сергій 09.07.1964 S 11:50:43 Вінницька  
24 г Жінки
 
1 СТАРОСЕЛЬСЬКА Юлія 29.05.1960 S 18:35:15 Харкiвська  
2 КАЛУТОВА Олена 07.07.1961 S 19:49:45 Київська  
3 ЛАБАРТКАВА Лариса 10.01.1949 S 19:53:35 Львiвська  
4 САМАРІНА Світлана 21.10.1973 S 21:31:38 м. Київ  
5 ЛАВРУХІНА Наталя 18.04.1974 S 21:38:36 Миколаївська  
24 г Чоловіки
 
1 ТКАЧУК Андрій 16.08.1985 S 09:44:03 Закарпатська  
2 МІХЄЄВ Дмитро 18.01.1980 S 10:09:06 Дніпропетровська  
3 РИЖУК Володимир 23.10.1983 S 11:46:06 Хмельницька  
4 ТЕРПЯК Андрій 25.10.1962 S 11:51:08 Закарпатська  
5 БЯЛОБРЖЕСЬКИЙ Андрій 27.06.1990 S 12:01:39 Полтавська  
6 КРАСНОВ Дмитро 02.05.1973 S 12:33:18 Одеська  
7 КРУК Микола 24.05.1961 S 13:32:19 м. Київ  
8 ШКАРЛЕТ Віктор 31.05.1965 S 14:18:24 Харкiвська  
9 ЛОГВИНЕНКО Геннадій 24.10.1954 S 14:25:50 Київська  
10 АНАЦКА Леанід 27.09.1961 S 15:18:46 Білорусь  
11 КАНДИБО Володимир 14.01.1964 S 17:24:27 Білорусь  
12 ВЄТРОВ Дмитро 11.02.1982 S 18:56:12 Рівненська  
13 ЗУЄВ Віктор 27.01.1962 S 19:20:18 Черкаська  
14 ШАЛАЄВ Степан 30.08.1941 S 22:55:32 Білорусь  
15 КУЗНЕЦОВ Андрій 26.06.1999 S 23:07:36 м. Київ  

 

           

 Спліт на 50 км

 
  Прізвище, Ім’я Дата народження   Результат Регіон  
6 г Жінки
 
1 ЖАБОРОВСЬКА Ольга 17.05.1997 S 05:33:18 Черкаська  
6 г Чоловіки
 
1 ДІДЕНКО Руслан 08.10.1988 S 04:11:14 Хмельницька  
2 ВАСИЛЕНКО Андрій 04.05.1985 S 04:17:39 Донецька  
3 ПОРУЦЬКИЙ Любомир 28.05.1992 S 04:36:05 м. Київ  
4 НІНЬОВСЬКИЙ Богдан 06.06.1972 S 05:18:22 м. Київ  
5 БОЙКОВ Дмитро 17.07.2000 S 05:49:45 Харкiвська  
12 г Жінки
 
1 АРТЕМЕНКО Тетяна 01.04.1966 S 08:28:28 м. Київ  
2 ОСТАПЕНКО Тетяна 21.12.1971 S 09:28:26 Полтавська  
3 МОКРИЦЬКА Наталія 29.04.1954 S 09:58:27 Херсонська  
12 г Чоловіки
 
1 ШИМКО Андрій 23.01.1996 S 04:47:13 Дніпропетровська  
2 КАРАГОДІН Андрій 07.11.1990 S 05:05:58 Херсонська  
3 ОСТАПОВЕЦЬ Сергій 09.07.1964 S 05:32:13 Вінницька  
4 МАМЕДОВ Артур 02.07.1972 S 05:34:31 Одеська  
5 РУДЕНОК Павло 17.01.1972 S 06:56:01 м. Київ  
6 ІВАНЬКОВ Сергій 10.03.1991 S 09:47:39 Запорiзька  
24 г Жінки
 
1 СТАРОСЕЛЬСЬКА Юлія 29.05.1960 S 06:27:53 Харкiвська  
2 КАЛУТОВА Олена 07.07.1961 S 07:31:57 Київська  
3 САМАРІНА Світлана 21.10.1973 S 07:58:42 м. Київ  
4 ЛАБАРТКАВА Лариса 10.01.1949 S 08:17:27 Львiвська  
5 ЛАВРУХІНА Наталя 18.04.1974 S 09:09:12 Миколаївська  
6 ТИХОНЕНКО Валентина 24.02.1972 S 11:18:48 м. Київ  
7 ТАРАНЦОВА Тетяна 29.03.1967 S 12:48:23 м. Київ  
8 КЛІШИНА Людмила 11.05.1955 S 12:57:13 Одеська  
24 г Чоловіки  
1 МІХЄЄВ Дмитро 18.01.1980 S 04:22:35 Дніпропетровська  
2 ТКАЧУК Андрій 16.08.1985 S 04:29:04 Закарпатська  
3 РИЖУК Володимир 23.10.1983 S 04:39:56 Хмельницька  
4 КРАСНОВ Дмитро 02.05.1973 S 04:52:19 Одеська  
5 ВЄТРОВ Дмитро 11.02.1982 S 04:59:04 Рівненська  
6 ВОЛОБУЄВ Сергій 13.05.1974 S 05:10:20 Харкiвська  
7 ТЕРПЯК Андрій 25.10.1962 S 05:13:39 Закарпатська  
8 ШКАРЛЕТ Віктор 31.05.1965 S 05:14:09 Харкiвська  
9 КРУК Микола 24.05.1961 S 05:26:56 м. Київ  
10 БЯЛОБРЖЕСЬКИЙ Андрій 27.06.1990 S 05:29:52 Полтавська  
11 КАНДИБО Володимир 14.01.1964 S 05:37:59 Білорусь  
12 ЛОГВИНЕНКО Геннадій 24.10.1954 S 05:45:58 Київська  
13 КУЗНЕЦОВ Андрій 26.06.1999 S 05:48:01 м. Київ  
14 САВОЩЕНКО Дмитро 09.04.1989 S 06:26:58 Одеська  
15 ЗУЄВ Віктор 27.01.1962 S 07:06:44 Черкаська  
16 АНАЦКА Леанід 27.09.1961 S 07:41:37 Білорусь  
17 ТИМОШЕНКО Віктор 18.12.1951 S 08:43:49 Дніпропетровська  
18 ШАЛАЄВ Степан 30.08.1941 S 08:55:52 Білорусь  
19 РУДЯК Ярослав 13.05.1959 S 10:46:14 Івано-Франківська  
20 КУРАШКО Ігор 22.09.1962 S 21:31:41 Донецька  

 

           

 Спліт на 100 миль

 
  Прізвище, Ім’я Дата народження   Результат Регіон  
24 г Чоловіки
 
1 ТКАЧУК Андрій 16.08.1985 S 17:37:24 Закарпатська  
2 МІХЄЄВ Дмитро 18.01.1980 S 19:54:46 Дніпропетровська  
3 ТЕРПЯК Андрій 25.10.1962 S 22:26:29 Закарпатська  
4 БЯЛОБРЖЕСЬКИЙ Андрій 27.06.1990 S 22:49:12 Полтавська  
5 КРАСНОВ Дмитро 02.05.1973 S 23:02:02 Одеська  

 

           

 Спліт на 50 миль

 
  Прізвище, Ім’я Дата народження   Результат Регіон  
12 г Чоловіки
 
1 ШИМКО Андрій 23.01.1996 S 08:36:04 Дніпропетровська  
2 КАРАГОДІН Андрій 07.11.1990 S 09:38:57 Херсонська  
3 МАМЕДОВ Артур 02.07.1972 S 09:49:38 Одеська  
4 ОСТАПОВЕЦЬ Сергій 09.07.1964 S 09:57:40 Вінницька  
24 г Жінки
 
1 СТАРОСЕЛЬСЬКА Юлія 29.05.1960 S 14:14:57 Харкiвська  
2 ЛАБАРТКАВА Лариса 10.01.1949 S 16:17:44 Львiвська  
3 КАЛУТОВА Олена 07.07.1961 S 16:34:10 Київська  
4 САМАРІНА Світлана 21.10.1973 S 16:44:45 м. Київ  
5 ЛАВРУХІНА Наталя 18.04.1974 S 17:57:56 Миколаївська  
6 КЛІШИНА Людмила 11.05.1955 S 23:09:33 Одеська  
24 г Чоловіки
 
1 ТКАЧУК Андрій 16.08.1985 S 08:01:10 Закарпатська  
2 МІХЄЄВ Дмитро 18.01.1980 S 08:03:23 Дніпропетровська  
3 РИЖУК Володимир 23.10.1983 S 09:23:48 Хмельницька  
4 ТЕРПЯК Андрій 25.10.1962 S 09:46:55 Закарпатська  
5 БЯЛОБРЖЕСЬКИЙ Андрій 27.06.1990 S 09:49:59 Полтавська  
6 КРАСНОВ Дмитро 02.05.1973 S 09:57:11 Одеська  
7 ВЄТРОВ Дмитро 11.02.1982 S 10:14:23 Рівненська  
8 ВОЛОБУЄВ Сергій 13.05.1974 S 10:36:36 Харкiвська  
9 КРУК Микола 24.05.1961 S 11:09:49 м. Київ  
10 ШКАРЛЕТ Віктор 31.05.1965 S 11:12:42 Харкiвська  
11 ЛОГВИНЕНКО Геннадій 24.10.1954 S 11:30:53 Київська  
12 КАНДИБО Володимир 14.01.1964 S 11:40:08 Білорусь  
13 КУЗНЕЦОВ Андрій 26.06.1999 S 11:43:35 м. Київ  
14 АНАЦКА Леанід 27.09.1961 S 12:12:23 Білорусь  
15 ЗУЄВ Віктор 27.01.1962 S 15:14:35 Черкаська  
16 ШАЛАЄВ Степан 30.08.1941 S 18:33:01 Білорусь  
17 САВОЩЕНКО Дмитро 09.04.1989 S 21:28:17 Одеська  
18 РУДЯК Ярослав 13.05.1959 S 21:57:47 Івано-Франківська