Історія

У 2004 році марафонська команда Шрі Чинмоя організувала свої перші змагання з ультрамарафонського бігу в Україні. Це був забіг на 12 годин. 32 спортсмени з України, Росії та Казахстану взяли участь у першому старті.

Наступного 2005 року вже 42 спортсмени стартували у 12-ти годинному забігу на традиційному кілометровому колі на території експоцентру України (ВДНГ).

15 вересня 2006 року у Києві стартував перший добовий забіг, організований марафонською командою Шрі Чинмоя. На старт вийшли 28 спортсменів з України та Росії. Організатори намагалися зробити все, щоб учасники концентрувалися лише на бігові і не відволікалися на побутові дрібниці: були встановлені намети для відпочинку й масажу з масажними столами, також було сплановано 5-ти разове вегетаріанське харчування, медична допомога, освітлення траси. Як завжди на змаганнях Марафонської команди, під час забігу панувала дружня атмосфера, що дозволяла спортсменам максимально розкрити свій потенціал. Для більшості з них це був перший добовий забіг.
Наступного ранку стартували 15 бігунів на 12-ти годинний пробіг. Вони привнесли свіжу енергію на трасу, де спортсмени бігали всю ніч. Фініш був спільним.

У 2007 році був встановлений новий рекорд траси: за 24 години Андрій Солодовников із Запоріжжя пробіг 207 км. Спортсмен зовсім не спав і зробив тільки декілька нетривалих перерв для вправ на розтяжку.
Того ж року в забігу брав участь спортсмен з Німеччини Клаус Шульц. Загалом, 23 бігуни фінішували у пробізі. Кожен з учасників окрім сертифікату за традицією отримав фірмову футболку забігу.

Тим, хто цікавиться надмарафонськими забігами, організатори радять спробувати свої сили саме в таких змаганнях – з обмеженнями у часі, а не у відстані.