2016

6/12/24 годинні забіги "Самоперевершення"

Київ
17.09.2016 - 18.09.2016
Підсумковий протокол
Місце ПІБ Дата народження Результат, км Країна Регіон Місто

12 г Жінки

1 ЛАСТОЧКІНА(Скалига) Мія(Людмила) 27.01.1983 90,873 Україна м. Київ Київ
2 СИКОРОВА Катаріна 21.05.1978 86,389 Канада Оттава
3 ПЕТРЕНКО Ірина 13.01.1963 74,450 Україна Київська Ірпінь
4 ОСТАПЕНКО Тетяна 21.12.1971 69,796 Україна Полтавська Полтава
5 САВІНА Віра 28.04.1961 60,673 Україна Дніпропетровська Дніпро

12 г Чоловіки

1 МУДРИК Ігор 28.05.1973 107,829 Україна Вінницька Вінниця
2 ВЕЖИЧАНІН Назар 16.01.1998 104,427 Україна Рівненська Рокитне
3 ШИМКО Андрій 23.01.1996 101,753 Україна Дніпропетровська Кривий Ріг
4 ОСТАПОВЕЦЬ Сергій 09.07.1964 94,060 Україна Вінницька Купчинці
5 СТИПАНЕЦЬ Олексій 27.02.1980 79,490 Україна м. Київ Київ
6 ДЕРЯБІН Євген 31.07.1986 60,334 Україна Харкiвська Харків

24 г Жінки

1 КАТЮЩЕВА Катерина 17.12.1987 156,205 Україна Одеська Одеса
2 СТАРОСЕЛЬСЬКА Юлія 29.05.1960 130,807 Україна Харкiвська Харків
3 ЛАБАРТКАВА Лариса 10.01.1949 125,162 Україна Львiвська Львів
4 ЛАВРУХІНА Наталія 18.04.1974 103,317 Україна Миколаївська Миколаїв
5 ТИХОНЕНКО Валентина 24.02.1972 99,050 Україна м. Київ Київ
6 КЛІШИНА Людмила 11.05.1955 89,703 Україна Одеська Одеса
7 САМАРІНА Світлана 21.10.1973 82,539 Україна м. Київ Київ

24 г Чоловіки

1 ТКАЧУК Андрій 16.08.1985 201,774 Україна Закарпатська Хуст
2 ПЕРЕХОЖУК Микола 22.04.1988 194,866 Україна Львiвська Стрий
3 УКРАЇНСЬКИЙ Михайло 06.05.1973 191,167 Україна Запорiзька Бердянськ
4 ШКАРЛЕТ Віктор 31.05.1965 173,406 Україна Харкiвська Ізюм
5 ЛАШИН Олександр 27.12.1984 171,112 Україна м. Київ Київ
6 ТЕРПЯК Андрій 25.10.1962 166,021 Україна Закарпатська Тячів
7 БАЛАЦЬКИЙ Володимир 21.07.1971 164,544 Україна Донецька Маріуполь
8 ДЄДОВ Євгеній 30.01.1991 162,272 Молдова Костешть
9 ПИЛИПЮК Андрій 07.12.1991 157,709 Україна Волинська Луцьк
10 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир 11.04.1960 153,536 Україна Вінницька Вінниця
11 АНАЦКА Леанід 27.09.1961 137,286 Білорусь Ліда
12 КАНДИБО Володимир 14.01.1964 134,831 Білорусь Бобруйськ
13 ЗУЄВ Віктор 27.01.1962 130,621 Україна Черкаська Черкаси
14 РИЛЬСЬКИЙ Олег 18.02.1974 129,061 Україна Одеська Ізмаїл
15 ПАСІЧНИК Дмитро 05.11.1952 123,621 Україна Вінницька Вінниця
16 МАЛИК Євген 02.02.1991 109,471 Україна Полтавська Полтава
17 РУДЯК Ярослав 13.05.1959 109,194 Україна Івано-Франківська Долина
18 ТИМОШЕНКО Віктор 18.12.1951 107,666 Україна Дніпропетровська Дніпро

6 г Жінки

1 ГУТ Марія 07.05.2004 36,734 Україна Херсонська Велика Олександрівка
2 КАМИШЕВА Ольга 28.02.1958 36,549 Україна Кіровоградська Кропивницький

6 г Чоловіки

1 БОЛДИРЄВ Володимир 27.07.1965 63,870 Україна Харкiвська Куп'янськ-Вузловий
2 СЛОБОДЯНЮК Антон 14.11.1983 56,946 Україна м. Київ Київ
3 БІЛОКРИЛ Владислав 14.04.1979 56,338 Україна м. Київ Київ
4 ДЕНДЕЛЄВ Артем 25.04.1992 51,896 Україна м. Київ Київ
5 БОЙКОВ Дмитро 17.07.2000 43,657 Україна Харкiвська Харків
6 НЕНЬКО Ігор 14.06.1975 40,332 Україна м. Київ Київ
7 ДО Куанг 25.05.1961 38,153 Україна м. Київ Київ
 

24 годинний біг "Самоперевершення", Київ – Спліт на 12 годин

Місце ПІБ Дата народження Результат, км Країна Регіон  Місто

Спліт 12 г Жінки

1 КАТЮЩЕВА Катерина 17.12.1987 S 98 909 Україна Одеська Одеса
2 СТАРОСЕЛЬСЬКА Юлія 29.05.1960 S 70 225 Україна Харкiвська Харків
3 ЛАБАРТКАВА Лариса 10.01.1949 S 66 269 Україна Львiвська Львів
4 ЛАВРУХІНА Наталія 18.04.1974 S 59 345 Україна Миколаївська Миколаїв
5 САМАРІНА Світлана 21.10.1973 S 58 356 Україна м. Київ Київ
6 ТИХОНЕНКО Валентина 24.02.1972 S 54 399 Україна м. Київ Київ
7 КЛІШИНА Людмила 11.05.1955 S 51 432 Україна Одеська Одеса

Спліт 12 г Чоловіки

1 ТКАЧУК Андрій 16.08.1985 S 111 767 Україна Закарпатська Хуст
2 ПЕРЕХОЖУК Микола 22.04.1988 S 106 821 Україна Львiвська Стрий
3 ЛАШИН Олександр 27.12.1984 S 103 854 Україна м. Київ Київ
4 ПИЛИПЮК Андрій 07.12.1991 S 103 854 Україна Волинська Луцьк
5 УКРАЇНСЬКИЙ Михайло 06.05.1973 S 103 854 Україна Запорiзька Бердянськ
6 ШКАРЛЕТ Віктор 31.05.1965 S 99 898 Україна Харкiвська Ізюм
7 БАЛАЦЬКИЙ Володимир 21.07.1971 S 97 919 Україна Донецька Маріуполь
8 ТЕРПЯК Андрій 25.10.1962 S 96 930 Україна Закарпатська Тячів
9 ДЄДОВ Євгеній 30.01.1991 S 93 963 Молдова Костешть
10 МАЛИК Євген 02.02.1991 S 89 018 Україна Полтавська Полтава
11 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир 11.04.1960 S 85 061 Україна Вінницька Вінниця
12 КАНДИБО Володимир 14.01.1964 S 82 094 Білорусь Бобруйськ
13 АНАЦКА Леанід 27.09.1961 S 81 105 Білорусь Ліда
14 ЗУЄВ Віктор 27.01.1962 S 78 138 Україна Черкаська Черкаси
15 РИЛЬСЬКИЙ Олег 18.02.1974 S 74 181 Україна Одеська Ізмаїл
16 ТИМОШЕНКО Віктор 18.12.1951 S 69 236 Україна Дніпропетровська Дніпро
17 ПАСІЧНИК Дмитро 05.11.1952 S 66 269 Україна Вінницька Вінниця
18 РУДЯК Ярослав 13.05.1959 S 62 312 Україна Івано-Франківська Долина

24 годинний біг "Самоперевершення", Київ – Спліт на 6 годин

Спліт на 6г Жінки

1 КАТЮЩЕВА Катерина 17.12.1987 S 55 389 Україна Одеська Одеса
2 СТАРОСЕЛЬСЬКА Юлія 29.05.1960 S 47 476 Україна Харкiвська Харків
3 ЛАБАРТКАВА Лариса 10.01.1949 S 38 574 Україна Львiвська Львів
4 САМАРІНА Світлана 21.10.1973 S 35 607 Україна м. Київ Київ
5 ЛАВРУХІНА Наталія 18.04.1974 S 35 607 Україна Миколаївська Миколаїв
6 ТИХОНЕНКО Валентина 24.02.1972 S 33 629 Україна м. Київ Київ
7 КЛІШИНА Людмила 11.05.1955 S 30 661 Україна Одеська Одеса

Спліт на 6г Чоловіки

1 ЛАШИН Олександр 27.12.1984 S 61 323 Україна м. Київ Київ
2 ТКАЧУК Андрій 16.08.1985 S 60 334 Україна Закарпатська Хуст
3 ПЕРЕХОЖУК Микола 22.04.1988 S 60 334 Україна Львiвська Стрий
4 ПИЛИПЮК Андрій 07.12.1991 S 59 345 Україна Волинська Луцьк
5 УКРАЇНСЬКИЙ Михайло 06.05.1973 S 59 345 Україна Запорiзька Бердянськ
6 МАЛИК Євген 02.02.1991 S 58 356 Україна Полтавська Полтава
7 ШКАРЛЕТ Віктор 31.05.1965 S 57 367 Україна Харкiвська Ізюм
8 ТЕРПЯК Андрій 25.10.1962 S 54 399 Україна Закарпатська Тячів
9 БАЛАЦЬКИЙ Володимир 21.07.1971 S 53 410 Україна Донецька Маріуполь
10 ДЄДОВ Євгеній 30.01.1991 S 52 421 Молдова Костешть
11 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир 11.04.1960 S 52 421 Україна Вінницька Вінниця
12 КАНДИБО Володимир 14.01.1964 S 49 454 Білорусь Бобруйськ
13 РИЛЬСЬКИЙ Олег 18.02.1974 S 48 465 Україна Одеська Ізмаїл
14 АНАЦКА Леанід 27.09.1961 S 46 487 Білорусь Ліда
15 ЗУЄВ Віктор 27.01.1962 S 43 519 Україна Черкаська Черкаси
16 РУДЯК Ярослав 13.05.1959 S 38 574 Україна Івано-Франківська Долина
17 ПАСІЧНИК Дмитро 05.11.1952 S 37 585 Україна Вінницька Вінниця
18 ТИМОШЕНКО Віктор 18.12.1951 S 37 585 Україна Дніпропетровська Дніпро


12 годинний біг "Самоперевершення", Київ – Спліт на 6 годин

Спліт на 6г Жінки

1 ЛАСТОЧКІНА(Скалига) Мія(Людмила) 27.01.1983 S 47 476 Україна м. Київ Київ
2 СИКОРОВА Катаріна 21.05.1978 S 45 498 Канада Оттава
3 ПЕТРЕНКО Ірина 13.01.1963 S 36 596 Україна Київська Ірпінь
4 ОСТАПЕНКО Тетяна 21.12.1971 S 32 639 Україна Полтавська Полтава
5 САВІНА Віра 28.04.1961 S 29 672 Україна Дніпропетровська Дніпро

Спліт на 6г Чоловіки

1 МУДРИК Ігор 28.05.1973 S 58 356 Україна Вінницька Вінниця
2 ОСТАПОВЕЦЬ Сергій 09.07.1964 S 56 378 Україна Вінницька Купчинці
3 ШИМКО Андрій 23.01.1996 S 55 389 Україна Дніпропетровська Кривий Ріг
4 ВЕЖИЧАНІН Назар 16.01.1998 S 54 399 Україна Рівненська Рокитне
5 ДЕРЯБІН Євген 31.07.1986 S 45 498 Україна Харкiвська Харків
6 СТИПАНЕЦЬ Олексій 27.02.1980 S 45 498 Україна м. Київ Київ
 

6/12/24 годинний біг "Самоперевершення", Київ – Спліт на 50км

Чоловіки

1 ЛАШИН Олександр 27.12.1984 S 4:40:20 м. Київ Київ
2 БОЛДИРЄВ Володимир 27.07.1965 S 4:44:18 Харкiвська Куп'янськ-Вузловий
3 МАЛИК Євген 02.02.1991 S 4:44:39 Полтавська Полтава
4 ПЕРЕХОЖУК Микола 22.04.1988 S 4:51:55 Львiвська Стрий
5 ТКАЧУК Андрій 16.08.1985 S 4:51:58 Закарпатська Хуст
6 ПИЛИПЮК Андрій 07.12.1991 S 4:57:05 Волинська Луцьк
7 УКРАЇНСЬКИЙ Михайло 06.05.1973 S 4:58:15 Запорiзька Бердянськ
8 ВЕЖИЧАНІН Назар 16.01.1998 S 5:04:38 Рівненська Рокитне
9 МУДРИК Ігор 28.05.1973 S 5:05:34 Вінницька Вінниця
10 ШИМКО Андрій 23.01.1996 S 5:11:48 Дніпропетровська Кривий Ріг
11 ШКАРЛЕТ Віктор 31.05.1965 S 5:13:40 Харкiвська Ізюм
12 СЛОБОДЯНЮК Антон 14.11.1983 S 5:17:54 м. Київ Київ
13 ОСТАПОВЕЦЬ Сергій 09.07.1964 S 5:20:20 Вінницька Купчинці
14 БІЛОКРИЛ Владислав 14.04.1979 S 5:27:47 м. Київ Київ
15 ТЕРПЯК Андрій 25.10.1962 S 5:29:36 Закарпатська Тячів
16 БАЛАЦЬКИЙ Володимир 21.07.1971 S 5:37:15 Донецька Маріуполь
17 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир 11.04.1960 S 5:42:04 Вінницька Вінниця
18 ДЄДОВ Євгеній 30.01.1991 S 5:42:45 Костешть
19 ДЕНДЕЛЄВ Артем 25.04.1992 S 5:43:18 м. Київ Київ
20 КАНДИБО Володимир 14.01.1964 S 6:06:18 Бобруйськ
21 РИЛЬСЬКИЙ Олег 18.02.1974 S 6:11:40 Одеська Ізмаїл
22 АНАЦКА Леанід 27.09.1961 S 6:35:43 Ліда
23 СТИПАНЕЦЬ Олексій 27.02.1980 S 6:39:58 м. Київ Київ
24 ЗУЄВ Віктор 27.01.1962 S 6:59:20 Черкаська Черкаси
25 ДЕРЯБІН Євген 31.07.1986 S 7:43:47 Харкiвська Харків
26 ТИМОШЕНКО Віктор 18.12.1951 S 8:20:35 Дніпропетровська Дніпро
27 ПАСІЧНИК Дмитро 05.11.1952 S 8:21:05 Вінницька Вінниця
28 РУДЯК Ярослав 13.05.1959 S 9:02:54 Івано-Франківська Долина

Жінки

1 КАТЮЩЕВА Катерина 17.12.1987 S 5:19:32 Одеська Одеса
2 ЛАСТОЧКІНА(Скалига) Мія(Людмила) 27.01.1983 S 6:15:04 м. Київ Київ
3 СТАРОСЕЛЬСЬКА Юлія 29.05.1960 S 6:27:53 Харкiвська Харків
4 СИКОРОВА Катаріна 21.05.1978 S 6:41:12 Оттава
5 ПЕТРЕНКО Ірина 13.01.1963 S 8:01:15 Київська Ірпінь
6 ЛАБАРТКАВА Лариса 10.01.1949 S 8:29:58 Львiвська Львів
7 ОСТАПЕНКО Тетяна 21.12.1971 S 8:59:02 Полтавська Полтава
8 ЛАВРУХІНА Наталія 18.04.1974 S 9:13:07 Миколаївська Миколаїв
9 САМАРІНА Світлана 21.10.1973 S 9:23:10 м. Київ Київ
10 САВІНА Віра 28.04.1961 S 9:53:22 Дніпропетровська Дніпро
11 ТИХОНЕНКО Валентина 24.02.1972 S 10:45:14 м. Київ Київ
12 КЛІШИНА Людмила 11.05.1955 S 11:38:03 Одеська Одеса
 

6/12/24 годинний біг "Самоперевершення", Київ – Спліт на 100км

Чоловіки

1 ТКАЧУК Андрій 16.08.1985 S 10:39:09 Закарпатська Хуст
2 МУДРИК Ігор 28.05.1973 S 10:47:24 Вінницька Вінниця
3 ПЕРЕХОЖУК Микола 22.04.1988 S 11:19:32 Львiвська Стрий
4 ПИЛИПЮК Андрій 07.12.1991 S 11:30:49 Волинська Луцьк
5 ЛАШИН Олександр 27.12.1984 S 11:33:20 м. Київ Київ
6 ВЕЖИЧАНІН Назар 16.01.1998 S 11:33:21 Рівненська Рокитне
7 УКРАЇНСЬКИЙ Михайло 06.05.1973 S 11:40:00 Запорiзька Бердянськ
8 ШИМКО Андрій 23.01.1996 S 11:51:38 Дніпропетровська Кривий Ріг
9 ШКАРЛЕТ Віктор 31.05.1965 S 12:06:19 Харкiвська Ізюм
10 БАЛАЦЬКИЙ Володимир 21.07.1971 S 12:25:15 Донецька Маріуполь
11 ДЄДОВ Євгеній 30.01.1991 S 13:05:54 Костешть
12 ТЕРПЯК Андрій 25.10.1962 S 13:39:59 Закарпатська Тячів
13 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир 11.04.1960 S 15:35:39 Вінницька Вінниця
14 АНАЦКА Леанід 27.09.1961 S 16:37:42 Ліда
15 ЗУЄВ Віктор 27.01.1962 S 18:26:07 Черкаська Черкаси
16 РИЛЬСЬКИЙ Олег 18.02.1974 S 19:12:41 Одеська Ізмаїл
17 ПАСІЧНИК Дмитро 05.11.1952 S 19:43:55 Вінницька Вінниця
18 КАНДИБО Володимир 14.01.1964 S 19:54:04 Бобруйськ
19 ТИМОШЕНКО Віктор 18.12.1951 S 22:00:58 Дніпропетровська Дніпро
20 МАЛИК Євген 02.02.1991 S 22:44:36 Полтавська Полтава
21 РУДЯК Ярослав 13.05.1959 S 22:56:11 Івано-Франківська Долина

Жінки

1 КАТЮЩЕВА Катерина 17.12.1987 S 12:20:55 Одеська Одеса
2 СТАРОСЕЛЬСЬКА Юлія 29.05.1960 S 18:30:07 Харкiвська Харків
3 ЛАБАРТКАВА Лариса 10.01.1949 S 19:02:37 Львiвська Львів
4 ЛАВРУХІНА Наталія 18.04.1974 S 23:22:56 Миколаївська Миколаїв