Історія

У 2004 році марафонська команда Шрі Чинмоя організувала свої перші змагання з ультрамарафонського бігу в Україні. Це був 12-годинний забіг. У першому старті взяли участь 32 спортсмени з України, Росії та Казахстану.

Наступного року вже 42 спортсмени стартували у 12-годинному забігу на традиційному кілометровому колі на території експоцентру України (ВДНГ).

15 вересня 2006 року у Києві стартував перший добовий забіг, організований марафонською командою Шрі Чинмоя. На старт вийшли 28 спортсменів з України та Росії. Організатори намагалися зробити все, щоб учасники зосереджувалися лише на бігові й не відволікалися на побутові дрібниці: були встановлені намети для відпочинку, масажні столи у наметах для масажу, також було забезпечено п’ятиразове вегетаріанське харчування, медична допомога, освітлення траси. За звичаєм змагань Марафонської команди Шрі Чинмоя, під час забігу панувала дружня атмосфера, сприятлива для того, щоб спортсмени максимально розкривали свій потенціал. Для більшості з них це був перший добовий забіг.
Наступного ранку стартували 15 бігунів 12-годинного забігу. Вони додали свіжої енергії спортсменам,  які бігали протягом усієї ночі. Фініш відбувся спільно.

У 2007 році було встановлено новий рекорд траси: за 24 години Андрій Солодовников із Запоріжжя пробіг 207 км. Спортсмен зовсім не спав і зупинявся лише на кілька нетривалих перерв, виконуючи вправи для розтягування м’язів.
Того ж року в забігу брав участь спортсмен з Німеччини Клаус Шульц. У підсумку 23 бігунів досягли фінішу забігу. Окрім сертифікату, кожен учасник за традицією отримав фірмову футболку забігу.

Тим, хто цікавиться надмарафонськими забігами, організатори радять спробувати свої сили саме в таких змаганнях – з обмеженнями у часі, а не у відстані.