Регламент Чемпіонату України

ЗАТВЕРДЖЕНО

Генеральний секретар
Федерації легкої атлетики України

М.В. Медведь
2018 р.

РЕГЛАМЕНТ

проведення чемпіонату України з легкої атлетики з 24 та 12 годинного бігу

21-23.09.2018 року

 

(Регламент складений на підставі постанови кабінету міністрів України N 573 від 5 серпня 2015 року (зі змінами)  «Про проведення експерименту щодо залучення Міністерством молоді та спорту національних спортивних федерацій з окремих олімпійських видів спорту до організації і проведення спортивних заходів та внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 8 липня 2009 р. N 695 і від 29 лютого 2012 р. N 152» та договору № 3/17/17 від 24 січня 2017р. «Про проведення експерименту щодо залучення Міністерством молоді та спорту України національної спортивної федерації до організації і проведення заходів з легкої атлетики»)

 

Регламент проведення чемпіонату України з легкої атлетики з 24 та 12 годинного бігу (надалі – Регламент) складено з урахуванням:

·   Статутів та Регламентів Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій (надалі – ІААФ), Європейської Асоціації легкої атлетики (надалі – ЄА), Федерації легкої атлетики України (надалі — ФЛАУ);

·    Правил змагань ІААФ з легкої атлетики 2018-2019 р.р.

 

1. Цілі та завдання заходу:

· Розвиток легкої атлетики в державі шляхом залучення населення до регулярних занять легкою атлетикою;

· Посилення пропаганди легкої атлетики, як важливого засобу виховання населення та залучення глядачів на змагання;

· Аналіз та підведення підсумків діяльності територіальних федерацій у розвитку легкоатлетичних дисциплін та підготовки спортсменів високого рівня;

· Виявлення та відбір кращих спортсменів до складу збірної команди України для участі у міжнародних змаганнях, стимулювання росту спортивних досягнень.

·  Інтеграція України у міжнародний ультрамарафонський рух згідно світовим тенденціям.

 

2. Місце і термін проведення заходу.

·       м. Київ, вул. Генерала Жмаченка 7, парк “Перемога”, кашатанова алея;

·       21 – 23.09.2018  року;

·       День приїзду 21.09.2018 р. є офіційним днем змагань;

·       Старт 24 годинного бігу 22.09.2018 о 12:00, старт 12 годинного бігу 22.09.2018 о 24:00;

·       Проїзд до місця змагань: метро «Дарниця».

 

3. Організація та керівництво проведенням  заходу.

·   Організацію та контроль за проведенням змагань здійснює ФЛАУ.

·  ФЛАУ готує документи для проведення змагань, розміщує інформацію про змагання на сайті ФЛАУ, здійснює підготовку і відбір суддів відповідних кваліфікаційних категорій, призначає керівні органи змагань, проводить допуск учасників, виконує програмне забезпечення проведення змагань, розміщення інформації про змагання онлайн, контролює проведення змагань у відповідності до вимог ІААФ;

·   Безпосереднє проведення змагань  здійснює Марафонська команда Шрі Чiнмоя, яка виконує підготовчу роботу з організації та проведення змагань;

·   Безпосередній контроль та відповідальність за підготовку та проведення змагань з дотриманням Правил ІААФ на змаганнях а також за звітність про змагання покладається на Технічного делегата та Керівника змагань.

4.  Допуск до участі у змаганнях:

· Учасники змагань повинні мати при собі оригінал медичної довідки з печаткою органу, установи, підписом і печаткою лікаря, у якій має бути зазначено, що учасник допущений до змагання на обрану ним дистанцію або медичну страховку, яка покриває участь у спортивних змаганнях, або страховка від нещасних випадків.

· Громадяни іноземних держав зобов’язані надати медичну страховку, яка покриває участь у спортивних змаганнях або страховку від нещасних випадків;

· Усі зареєстровані учасники самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров’я щодо проведення змагань і підписують відповідну заяву.

· Кожний учасник повинен мати паспорт;

· Кількість учасників на кожний вид — необмежена;

· Атлети – члени іноземних ФЛА, допускаються до участі у змаганнях тільки за згодою ФЛАУ.

 5. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення  учасників:

·  З підготовки й проведення змагань: транспортні послуги, оренда інформаційних табло, оргтехніки та інше, матеріального забезпечення (папір, канцтовари, нагородна атрибутика) за рахунок Марафонської команди Шрі Чiнмоя;

·  Відрядження суддів та робітників штатної збірної команди України з легкої атлетики на змагання (проїзд до місця змагань та зворотно, проживання, добові в дорозі і харчування в дні змагань) – за рахунок організацій, що відряджають;

·  Відрядження учасників, тренерів і представників (керівників) команд на змагання (проїзд до місця змагань і місця проживання, добові в дорозі і харчування в дні змагань), а також розміщення учасників в готелях – за рахунок організацій, що відряджають.

·  Учасники змагань самостійно вирішують питання ночівлі до та після змагань. Загальні рекомендації: мати при собі палатку, ліхтарик, спальний мішок, дощовик.

 

6.   Термін та умови подання заявок.

·       Заявка формується в електронному вигляді за посиланням races.org.ua;

·       Кінцевий термін подання електронних заявок: 17.09.2018 року;

·       Видача стартових номерів перед стартом 22.09.2018 з 9:00 до 11:30;

·    Для отримання стартового пакету необхідно надати наступні документи: паспорт, медичну довідку, страховий поліс, розписку відповідальності (можливо заповнити на місці), обов’язкове спорядження.

 

7.  Програма змагань:

Жінки, чоловіки: 24 годинний біг,  12 годинний біг.

 

8.  Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів:

·   Змагання  особисто — командні.

·   Особиста першість у кожній дисципліні програми визначається у відповідності до правил ІААФ;

·   Командна першість серед областей визначається за найменшою сумою місць, затятих трьома кращими (заліковими) учасниками команди на кожній дисципліні: 1-е місце – 1 очко; за 2-е місце – 2 очки; за 3-е місце – 3 очки і так далі;

·   При рівності очок визначення командної першості перевага надається команді, у якої більше 1 місць, 2 місць, 3 місць і так далі.

·   За невиставленого учасника команді нараховуються очки останнього залікового учасника (команди), плюс три додаткових очки.

·   При підрахунку суми місць учасники (команди), які не входять до командного заліку, не враховуються, а послідуючі місця корегуються.

·   Учасники, які посіли 1-е, 2-е, 3-є місця на чемпіонаті України з легкої атлетики з 24 та 12 годинного бігу нагороджуються медалями.

·   Команди областей, які посіли 1-е, 2-е, 3-є місця на чемпіонаті України з легкої атлетики з 24 та 12  годинного бігу нагороджуються медалями.

·   Протести розглядаються відповідно до Правил ІААФ.

 

9. Допінг-контроль:

·  Учасники, які отримають повідомлення для проходження дорінг-контролю, повинні прибути до кімнати допінг-контролю у вказаний їм час.

 

10. Підсумкові протоколи.

·    Підсумкові протоколи підписує ГСК змагань;

·  Підсумкові протоколи змагань надаються в електронному вигляді до офісу ФЛАУ після закінчення змагань;

·  У друкованому вигляді (2 примірники) надаються до офісу ФЛАУ протягом 3 днів після закінчення останнього дня  змагання;

·  Розповсюджені ФЛАУ підсумкові протоколи змагань у друкованому або електронному вигляді є офіційними підсумковими документами змагань.

·     Результати змагань надаються офіційним статистиком ФЛАУ до ЄА, ІААФ.

 

11. Звіт про змагання:

·   За підсумками змагань Технічний делегат змагань складає звіт про підготовку та проведення змагань за визначеною формою та відсилає його до офісу ФЛАУ на адресу: ikhropach@flau.org.ua до 28.09.2018 року.

 

Контакти:

·       Керівник змагань:  Грішин Іван Леонідович моб. +38 073 139 05 02

·       Технічний делегат: Нікітенко Дмитро Миколайович

·       Організаційний делегат:  Кострицький Юрій Олександрович

·       Головний секретар: Нікітенко Ольга Ісааківна                

 

Заявки на участь у змаганнях подавати в електронному вигляді на сайті: www.races.org.ua
Регламент є офіційним викликом на змагання