МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УКРАЇНИ
Чемпіонат України з легкої атлетики з 48 годинного бігу

28-30.06.2019

м. Вінниця, Центральний парк

МісцеНомерСпортсменДата народженняКомандаРезультат, м
48 г Чоловіки
11ТКАЧУК Андрій16.08.1985Закарпатська370070PB
248КРАСНОВ Дмитро02.05.1973Одеська306580PB
323ЯН Сергій06.08.1979Миколаївська282324PB
420ВОЛОБУЄВ Сергій13.05.1974Харкiвська276023PB
518ШКАРЛЕТ Віктор31.05.1965Харкiвська259102PB
617ҐРОССМАНН Олександр26.11.1978Люксембург258334PB
719БОРТ Олександр21.11.1956Херсонська244624
811РИЛЬСЬКИЙ Олег18.02.1974Одеська225247PB
92ВАСИЛЕНКО Андрій04.05.1985Донецька222466
1014ЛОГВИНЕНКО Геннадій24.10.1954Київська220420
115ВЄТРОВ Дмитро11.02.1982Рівненська216878PB
1212ТИМОШЕНКО Віктор18.12.1951Дніпропетровська165398
1310ОСАДЧУК Ігор13.10.1983Вінницька164867PB
144ГАЙДУК Ігор12.10.1968Одеська163226PB
1524ПАСІЧНИК Дмитро05.11.1952Вінницька161994
169ЖОСАН Олександр09.02.1957Кіровоградська137006
1725ПАНАСЕЙКО Микола24.12.1934Луганська108588PB
48 г Жінки
16САМАРІНА Світлана21.10.1973м. Київ238898PB
222ЛАБАРТКАВА Лариса10.01.1949Львiвська205575
315КРАВЧЕНКО Галина22.09.1966Донецька183615
449ФРОНЬ Антоніна01.01.1952Польща173642
53ОСТАПЕНКО Тетяна21.12.1971Полтавська170630
613КАЧУРА Світлана25.08.1974Вінницька168218
78ЛАВРУХІНА Наталя18.04.1974Миколаївська163386
816СКИДАН Людмила01.07.1947Житомирська157413
97ТИХОНЕНКО Валентина24.02.1972м. Київ141772
1021КЛІШИНА Людмила11.05.1955Одеська122684
24 г Чоловіки
138БЯЛОБРЖЕСЬКИЙ Андрій27.06.1990Полтавська184566PB
230ВЕДМИЦЬКИЙ Сергій28.05.1973Чернігівська169991PB
350ДАНИЛЮК Олександр06.09.1979Дніпропетровська168378PB
435ЛАЗУНЬКО Леонід17.03.1951м. Київ157389
527БЕКЛЮНД Ерік21.06.1967Швеція156326
629ГЛУЩУК Володимир21.10.1961Вінницька154649
728НІНЬОВСЬКИЙ Богдан06.06.1972м. Київ143101
837КОСИК Олександр01.11.1971м. Київ126326
933КАНДИБО Володимир14.01.1964Білорусь109208
1040ШАЛАЄВ Степан30.08.1941Білорусь73920
24 г Жінки
136НОВАК Анна20.11.1996Львiвська137397PB
232СТАРОСЕЛЬСЬКА Юлія29.05.1960Харкiвська127035
331ЯРЕМЕНКО Олена10.12.1959Дніпропетровська112472PB
439КОВАЛЬ Людмила27.07.1977м. Київ100424PB
534ЛЕВИЦЬКА Маргарита15.03.1954Дніпропетровська99415PB
12 г Чоловіки
141ЧЕРЕМИСІН Сергій15.05.1980Вінницька104425
244МАНДРИГІН Сергій26.05.1971Харкiвська95186
346ГОНЧАРЕНКО Андрій13.07.1990Миколаївська81461
443УКРАЇНСЬКИЙ Михайло06.05.1973Запорiзька59618
552ГОГУ Артем10.12.1987Молдова24417
12 г Жінки
151КОЗЛОВСЬКА Юлія07.02.1957м. Київ55094
245УКРАЇНСЬКА Любов05.09.1976Запорiзька53151
342АРТЕМЕНКО Тетяна01.04.1966м. Київ52812
426ПШИЧКІНА Світлана26.01.1987Полтавська44089
Естафета 48г Ч+Ж
147ВОЙТКО Дмитро29.04.1975Одеська382637
147ЛАСТОЧКІНА Мія27.01.1983м. Київ