МАРАФОНСЬКА КОМАНДА ШРІ ЧИНМОЯ
Забіг Самоперевершення на 6 годин, 3 та одну годину

4.08.2019

м. Харків, парк «Машинобудівників

МісцеНомерСпортсменДата народження МістоКількість кілРезультат,м
6-годинний біг Чоловіки
112КОЛОДА Сергій22.08.1986ЧернігівськаБахмач6178 263
21МАНДРИГІН Сергій26.05.1971ХаркiвськаЕсхар5064 150
318ВОЛОБУЄВ Сергій13.05.1974ХаркiвськаІзюм4962 867
44УМАНЕЦЬ Дмитро22.04.1982ДніпропетровськаКривий Ріг4962 867
527ЛЕБЕДЄВ Олег04.05.1970м. КиївКиїв4861 584
611ВЄТРОВ Дмитро11.02.1982РівненськаРівне4557 735
75ХМЕЛЮК Сергій04.08.1974ДніпропетровськаКривий Ріг4456 452
82КЛИМЕНКО Микита05.01.1989ДонецькаДонецьк4355 169
99ПАЛАМАРЧУК Дмитро20.03.1976ХаркiвськаНова Водолага3950 037
1016МОРДІК Павло01.05.1969м. КиївКиїв3848 754
1117ЖЕЛЕЗНЯК Олег28.06.1968ХерсонськаХерсон3646 188
1213РИЛЬСЬКИЙ Олег18.02.1974ОдеськаІзмаїл3443 622
136УКРАЇНСЬКИЙ Михайло06.05.1973ЗапорiзькаБердянськ3241 056
6-годинний біг Жінки
18ІГУШ Тамара25.12.1972ПолтавськаПолтава4760 301
23САМАРІНА Світлана21.10.1973м. КиївКиїв4253 886
310ФІЛОНЕНКО Людмила23.05.1960ХаркiвськаХарків3950 037
414АКІМОВА Ольга13.09.1973м. КиївКиїв3848 754
515АРТЕМЕНКО Тетяна01.04.1966м. КиївКиїв2734 641
67УКРАЇНСЬКА Любов05.09.1976ЗапорiзькаБердянськ2228 226
3-годинний біг Чоловіки
124ЧЕПЕРИС Олександр24.05.1997СумськаКраснопілля3241 056
220КОЛЕСНИК Олег29.06.1984ДніпропетровськаДніпро2937 207
319ШАРОВ Микола05.05.1980ДонецькаДонецьк2532 075
423ГУТ Роман08.04.1975ХерсонськаВелика Олександрівка2228 226
3-годинний біг Жінки
121ГУТ Марія07.05.2004ХерсонськаВелика Олександрівка2025 660
Годинний біг Чоловіки
125ЧЕПЕРИС Сергій02.06.1992СумськаКраснопілля1215 396
226МИХАЛЕВИЧ Ігор02.04.1983ЛьвiвськаБорислав1114 113
322ГУТ Ілля07.09.1998ХерсонськаВелика Олександрівка810 264
По вікових категоріях
6-годинний біг Чоловіки Вікова категорія 23-39
112КОЛОДА Сергій22.08.1986ЧернігівськаБахмач6178 263
24УМАНЕЦЬ Дмитро22.04.1982ДніпропетровськаКривий Ріг4962 867
311ВЄТРОВ Дмитро11.02.1982РівненськаРівне4557 735
42КЛИМЕНКО Микита05.01.1989ДонецькаДонецьк4355 169
6-годинний біг Чоловіки Вікова категорія 40-49
11МАНДРИГІН Сергій26.05.1971ХаркiвськаЕсхар5064 150
218ВОЛОБУЄВ Сергій13.05.1974ХаркiвськаІзюм4962 867
327ЛЕБЕДЄВ Олег04.05.1970м. КиївКиїв4861 584
45ХМЕЛЮК Сергій04.08.1974ДніпропетровськаКривий Ріг4456 452
59ПАЛАМАРЧУК Дмитро20.03.1976ХаркiвськаНова Водолага3950 037
613РИЛЬСЬКИЙ Олег18.02.1974ОдеськаІзмаїл3443 622
76УКРАЇНСЬКИЙ Михайло06.05.1973ЗапорiзькаБердянськ3241 056
6-годинний біг Чоловіки Вікова категорія 50-59
116МОРДІК Павло01.05.1969м. КиївКиїв3848 754
217ЖЕЛЕЗНЯК Олег28.06.1968ХерсонськаХерсон3646 188
6-годинний біг Жінки Вікова категорія 40-49
18ІГУШ Тамара25.12.1972ПолтавськаПолтава4760 301
23САМАРІНА Світлана21.10.1973м. КиївКиїв4253 886
314АКІМОВА Ольга13.09.1973м. КиївКиїв3848 754
47УКРАЇНСЬКА Любов05.09.1976ЗапорiзькаБердянськ2228 226
6-годинний біг Жінки Вікова категорія 50-59
110ФІЛОНЕНКО Людмила23.05.1960ХаркiвськаХарків3950 037
215АРТЕМЕНКО Тетяна01.04.1966м. КиївКиїв2734 641