МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УКРАЇНИ
Чемпіонат України з легкої атлетики з 24 та 12 годинного бігу

21-22.09.2019

м. Київ, парк «Перемога», каштанова алея

МестоСпортсменДата рожденияГородРегионРезультат, м
3 часовой бег Женщины
1РОЛИНА Дарья03.04.1989ХарьковХарьковская24545
2ГОНЧАРЕНКО Алёна30.09.1990НиколаевНиколаевская22582
3КОЗЛОВСКАЯ Юлия07.02.1957Киевг.Киев20618
4БРУКВЕНКО Людмила09.09.1939Киевг.Киев19636
3 часовой бег Мужчины
1ФЕДОРАК Ярослав28.12.1983Киевг.Киев35345
2НОСЕНКО Олег14.10.1995ВишневоеКиевская35345
3ГИРНИЧЕНКО Дмитрий21.05.1993ЧеркассыЧеркасская33382
4НАСЕКА Юрий19.04.1984Киевг.Киев32400
5ШАМРАЙ Василий05.08.1981ХарьковХарьковская28473
6 часовой бег Женщины
1УКРАИНСКАЯ Любовь05.09.1976БердянскЗапорожская33261
6 часовой бег Мужчины
1ГРЕБЕЛЬСКИЙ Виктор21.09.1983Киевг.Киев67107
2ОПАНАСЮК Виталий09.11.1974Киевг.Киев50226
3БРИГАРЧУК Виталий21.02.1973НиколаевНиколаевская47364
4МАЛКОЧ Кенан19.03.1982СтамбулТурция37309
5МУГГЯНУ Маурицио15.04.1965ВиджеваноИталия3927
12 часовой бег Женщины
1ЧИСЛИНА Наталия27.04.1981ЖитомирЖитомирская90407
2АКИМОВА Ольга13.09.1973Киевг.Киев75568
3АРТЕМЕНКО Татьяна01.04.1966Киевг.Киев46666
12 часовой бег Мужчины
1НОВАК Анатолий19.04.1987ЛьвовЛьвовская125413
2ЧЕРНОШЕЙ Юрий06.05.1976ЖмуровкаБеларусь116472
3ГОЦУЛЯК Сергей18.09.1979НиколаевНиколаевская114724
4ЧЕРЕМЫСИН Сергей15.05.1980ЖмеринкаВинницкая111654
5ПОРУЦКИЙ Любомир28.05.1992ЖитомирЖитомирская109309
6ФУРМАНОВ Константин11.12.1983Киевг.Киев103899
7ЮРЧЕНКО Виктор12.05.1964ЖитомирЖитомирская103316
8БЯЛОБРЖЕСКИЙ Андрей27.06.1990Киевг.Киев94945
9ЦЕХОЦКИЙ Серафим02.04.1977БердичевЖитомирская90050
10САС Ярослав15.02.1992Киевг.Киев89386
11РЫЛЬСКИЙ Олег18.02.1974ИзмаилОдесская86403
12ПАЛАМАРЧУК Дмитрий20.03.1976Нова ВодолагаХарьковская82473
13САФИН Олег23.02.1963СосновкаЛьвовская74344
14ГНАТ Назарий19.05.1993Киевг.Киев56946
15ВАСИЛЕНКО Андрей04.05.1985ГорловкаДонецкая51055
24 часовой бег Женщины
1ШЕВЧЕНКО Елена26.06.1990ОдессаОдесская219289
2ОЛЕЙНИК Людмила06.11.1988Киевг.Киев181385
3МИХАЙЛИК Елена29.09.1990Киевг.Киев164761
4КОВАЛЬСКАЯ Валентина17.06.1972НиколаевНиколаевская159598
5САМАРИНА Светлана21.10.1973Киевг.Киев149514
6ПЕТРЕНКО Ирина13.01.1963ИрпеньКиевская132052
7СТАРОСЕЛЬСКАЯ Юлия29.05.1960ХарьковХарьковская122567
8ЛАБАРТКАВА Лариса10.01.1949ЛьвовЛьвовская112419
9ЛАСТОЧКИНА Мия27.01.1983Киевг.Киев101128
10НІКОЛАЕНКО Виктория08.06.1987КожанкаКиевская95728
24 часовой бег Мужчины
1ТКАЧУК Андрей16.08.1985ХустЗакарпатская240548
2КРАСНОВ Дмитрий02.05.1973ОдессаОдесская192005
3ТРОСТЕНЮК Юрий16.04.1964ВинницаВинницкая188296
4СЛИПЕЦ Александр29.05.1984КропивницкийКировоградская174947
5БЕНДАС Александр21.05.1977Киевг.Киев171461
6ГРЯЗНЫХ Александр07.05.1987НиколаевНиколаевская165369
7СЕСО Петерис27.04.1992РигаЛатвия162001
8ВОЙТКО Дмитрий29.04.1975ОдессаОдесская160204
9УМАНЕЦ Дмитрий22.04.1982Кривой РогДнепропетровская155415
10ШКАРЛЕТ Виктор31.05.1965ИзюмХарьковская152855
11МИХЕЕВ Дмитрий18.01.1980Кривой РогДнепропетровская152183
12ХОРУЖЕНКО Леонид07.04.1948ЭнергодарЗапорожская152173
13ПУТАНС Эмануэльс16.01.1992РигаЛатвия145925
14ЛОГВИНЕНКО Геннадий24.10.1954ИрпеньКиевская141927
15ХМЕЛЮК Сергей04.08.1974Кривой РогДнепропетровская141021
16ЯН Сергей06.08.1979НиколаевНиколаевская134365
17ЗУЕВ Виктор27.01.1962ЧеркассыЧеркасская132485
18ТИМОШЕНКО Виктор18.12.1951ДнепрДнепропетровская123879
19КРУК Николай24.05.1961Киевг.Киев121930
20РУДЯК Ярослав13.05.1959ДолинаИвано-Франковская109298
21КОСЕНКО Николай24.11.1988КрюковщинаКиевская101128
22ВОЛОБУЕВ Сергей13.05.1974ИзюмХарьковская95237
23ПАСИЧНИК Дмитрий05.11.1952ВинницаВинницкая94898
24САХАНДА Игорь19.11.1967Киевг.Киев90328
25ШАЛАЕВ Степан30.08.1941НовополоцкБеларусь76302
26ПОПОВ Руслан02.08.1982Киевг.Киев59230
27ГОНЧАРЕНКО Андрей13.07.1990НиколаевНиколаевская37309