2017

 Дев’ятий 12-ти, 24-х та 48-ми годинний забіг «Самоперевершення»

Вінниця

04.08.2017 – 06.08.2017
Підсумковий протокол

 

Місце Прізвище Ім’я Дата народження Результат, км Країна Регіон Місто

12 г Жінки

1 ЯХІНА Валентина 14.01.1951 56,788 Україна м. Київ Київ
2 АРТЕМЕНКО Тетяна 01.04.1966 47,201 Україна м. Київ Київ
3 СТЕПАНОВА Ганна 29.09.1962 42,622 Україна Миколаївська Миколаїв

12 г Чоловіки

1 ШИМКО Андрій 23.01.1996 108,266 Україна Дніпропетровська Кривий Ріг
2 БЯЛОБРЖЕСЬКИЙ Андрій 27.06.1990 102,081 Україна Полтавська Кременчук
3 ОСТАПОВЕЦЬ Сергій 09.07.1964 98,198 Україна Вінницька Купчинці
4 КІТЧЕНКО Микола 22.06.1984 86,598 Україна Харкiвська Харків
5 САВРАЦЬКИЙ Дмитро 06.05.1960 85,304 Україна Вінницька Вінниця
6 КРАВЧАК Крістофер 23.02.1991 77,642 Польща Варшава
7 ЧЕРНЕГА Петро 15.06.1992 72,921 Україна Львiвська Львів
8 СЄДІНКІН Віталій 23.04.1994 54,394 Україна Львiвська Львів
9 ДО Куанг 25.05.1961 29,162 Україна м. Київ Київ

24 г Жінки

1 ЛАБАРТКАВА Лариса 10.01.1949 116,942 Україна Львiвська Львів
2 ЛЕВИЦЬКА Маргарита 15.03.1954 92,563 Україна Дніпропетровська Дніпро
3 РУБЧИНСЬКА Шавья 17.02.1965 86,983 Польща Варшава
4 КАЧУРА Світлана 25.08.1974 80,788 Україна Вінницька Вінниця

24 г Чоловіки

1 КРУК Микола 24.05.1961 164,544 Україна м. Київ Київ
2 ГАЙДУК Ігор 12.10.1968 150,313 Україна Одеська Одеса
3 РИЛЬСЬКИЙ Олег 18.02.1974 143,613 Україна Одеська Ізмаїл
4 КАНДИБО Володимир 14.01.1964 134,732 Білорусь Бобруйськ
5 ТИЩЕНКО Сергій 11.07.1975 134,621 Україна Вінницька Вінниця
6 ЖОСАН Олександр 09.02.1957 125,637 Україна Кіровоградська Олександрія
7 ОСАДЧУК Ігор 13.10.1983 114,804 Україна Вінницька Немирів
8 ШАЛАЄВ Степан 30.08.1941 106,494 Білорусь Новополоцьк

48 г Жінки

1 СТАРОСЕЛЬСЬКА Юлія 29.05.1960 212,167 Україна Харкiвська Харків
2 КУМАР Світлана 25.11.1966 204,197 Україна Вінницька Вінниця
3 ЯРЕЦЬ Світлана 25.06.1965 198,972 Білорусь Мінськ
4 ІПАТКО Світлана 19.02.1987 185,131 Україна Київська Бориспіль
5 ЯРЕМЕНКО Олена 10.12.1959 181,124 Україна Дніпропетровська Дніпро
6 БАУЕР Едда Ганна 14.07.1944 176,812 Німеччина Оффенбург
7 СКИДАН Людмила 01.07.1947 173,440 Україна Житомирська Озерянка
8 ЛАВРУХІНА Наталя 18.04.1974 172,962 Україна Миколаївська Миколаїв
9 ОСТАПЕНКО Тетяна 21.12.1971 163,067 Україна Полтавська Полтава
10 ФРОНЬ Антоніна 01.01.1952 157,906 Польща Варшава
11 САМАРІНА Світлана 21.10.1973 151,897 Україна м. Київ Київ
12 РОСІЄНКО Тетяна 17.08.1987 145,096 Україна Сумська Суми
13 ТИХОНЕНКО Валентина 24.02.1972 135,749 Україна м. Київ Київ
14 КЛІШИНА Людмила 11.05.1955 129,218 Україна Одеська Одеса
15 РАТНЕР Олександра 23.06.1971 128,989 Україна Вінницька Вінниця

48 г Чоловіки

1 УКРАЇНСЬКИЙ Михайло 06.05.1973 283,227 Україна Запорiзька Бердянськ
2 МІХЄЄВ Дмитро 18.01.1980 256,063 Україна Дніпропетровська Кривий Ріг
3 СТЕФАНОВІЧ Небозжа 28.10.1963 236,668 Сербія Лесковац
4 АНАЦКА Леанід 27.09.1961 230,976 Білорусь Ліда
5 ТЕРПЯК Андрій 25.10.1962 230,221 Україна Закарпатська Тячів
6 ШИЛОВ Юрій 14.01.1965 229,136 Україна Дніпропетровська Нікополь
7 ВАСЮТІН Володимир 22.11.1950 222,800 Україна Запорiзька Енергодар
8 ПАСІЧНИК Дмитро 05.11.1952 214,501 Україна Вінницька Вінниця
9 ЗУЄВ Віктор 27.01.1962 205,964 Україна Черкаська Черкаси
10 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир 11.04.1960 204,772 Україна Вінницька Вінниця
11 ВЄТРОВ Дмитро 11.02.1982 193,889 Україна Рівненська Рівне
12 ХОРУЖЕНКО Леонід 07.04.1948 185,785 Україна Запорiзька Енергодар
13 ЛОГВИНЕНКО Геннадій 24.10.1954 184,846 Україна Київська Ірпінь
14 СИКАЛ Олексій 09.03.1974 177,064 Україна Львiвська Львів
15 РУДЯК Ярослав 13.05.1959 168,010 Україна Івано-Франківська Долина
16 НЕЙМАН Олександр 23.12.1959 154,294 Україна Донецька Маріуполь
17 ХАРКОВЕНКО Ігор 26.03.1970 151,414 Україна Вінницька Вінниця
18 ТИМОШЕНКО Віктор 18.12.1951 142,115 Україна Дніпропетровська Дніпро
19 ШКАРЛЕТ Віктор 31.05.1965 39,257 Україна Харкiвська Ізюм

 

Спліт на 6 годин

№пп Спортсмен Дата народження Результат Країна Регіон Місто

48 г Жінки

1 СТАРОСЕЛЬСЬКА Юлія 29.05.1960 S 39 257 Україна Харкiвська Харків
2 ЯРЕЦЬ Світлана 25.06.1965 S 38 136 Білорусь Мінськ
3 КУМАР Світлана 25.11.1966 S 35 892 Україна Вінницька Вінниця
4 ІПАТКО Світлана 19.02.1987 S 34 771 Україна Київська Бориспіль
5 ЯРЕМЕНКО Олена 10.12.1959 S 34 771 Україна Дніпропетровська Дніпро
6 БАУЕР Едда Ганна 14.07.1944 S 32 527 Німеччина Оффенбург
7 ФРОНЬ Антоніна 01.01.1952 S 31 406 Польща Варшава
8 САМАРІНА Світлана 21.10.1973 S 31 406 Україна м. Київ Київ
9 РОСІЄНКО Тетяна 17.08.1987 S 31 406 Україна Сумська Суми
10 ЛАВРУХІНА Наталя 18.04.1974 S 29 162 Україна Миколаївська Миколаїв
11 СКИДАН Людмила 01.07.1947 S 29 162 Україна Житомирська Озерянка
12 ОСТАПЕНКО Тетяна 21.12.1971 S 28 041 Україна Полтавська Полтава
13 ТИХОНЕНКО Валентина 24.02.1972 S 25 797 Україна м. Київ Київ
14 КЛІШИНА Людмила 11.05.1955 S 24 676 Україна Одеська Одеса

48 г Чоловіки

1 МІХЄЄВ Дмитро 18.01.1980 S 53 839 Україна Дніпропетровська Кривий Ріг
2 УКРАЇНСЬКИЙ Михайло 06.05.1973 S 50 474 Україна Запорiзька Бердянськ
3 ВАСЮТІН Володимир 22.11.1950 S 45 987 Україна Запорiзька Енергодар
4 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир 11.04.1960 S 43 744 Україна Вінницька Вінниця
5 СТЕФАНОВІЧ Небозжа 28.10.1963 S 43 744 Сербія Лесковац
6 ТЕРПЯК Андрій 25.10.1962 S 41 501 Україна Закарпатська Тячів
7 ВЄТРОВ Дмитро 11.02.1982 S 40 379 Україна Рівненська Рівне
8 ШИЛОВ Юрій 14.01.1965 S 40 379 Україна Дніпропетровська Нікополь
9 СИКАЛ Олексій 09.03.1974 S 40 379 Україна Львiвська Львів
10 ЛОГВИНЕНКО Геннадій 24.10.1954 S 40 379 Україна Київська Ірпінь
11 ХОРУЖЕНКО Леонід 07.04.1948 S 38 136 Україна Запорiзька Енергодар
12 ЗУЄВ Віктор 27.01.1962 S 38 136 Україна Черкаська Черкаси
13 ПАСІЧНИК Дмитро 05.11.1952 S 35 892 Україна Вінницька Вінниця
14 АНАЦКА Леанід 27.09.1961 S 35 892 Білорусь Ліда
15 НЕЙМАН Олександр 23.12.1959 S 34 771 Україна Донецька Маріуполь
16 ТИМОШЕНКО Віктор 18.12.1951 S 33 649 Україна Дніпропетровська Дніпро
17 ШКАРЛЕТ Віктор 31.05.1965 S 31 406 Україна Харкiвська Ізюм
18 ХАРКОВЕНКО Ігор 26.03.1970 S 28 041 Україна Вінницька Вінниця
19 РУДЯК Ярослав 13.05.1959 S 26 919 Україна Івано-Франківська Долина

24 г Жінки

1 РУБЧИНСЬКА Шавья 17.02.1965 S 32 527 Польща Варшава
2 ЛАБАРТКАВА Лариса 10.01.1949 S 31 406 Україна Львiвська Львів
3 ЛЕВИЦЬКА Маргарита 15.03.1954 S 31 406 Україна Дніпропетровська Дніпро
4 КАЧУРА Світлана 25.08.1974 S 24 676 Україна Вінницька Вінниця

24 г Чоловіки

1 КАНДИБО Володимир 14.01.1964 S 47 109 Білорусь Бобруйськ
2 ТИЩЕНКО Сергій 11.07.1975 S 45 987 Україна Вінницька Вінниця
3 КРУК Микола 24.05.1961 S 44 866 Україна м. Київ Київ
4 РИЛЬСЬКИЙ Олег 18.02.1974 S 41 501 Україна Одеська Ізмаїл
5 ЖОСАН Олександр 09.02.1957 S 39 257 Україна Кіровоградська Олександрія
6 ГАЙДУК Ігор 12.10.1968 S 39 257 Україна Одеська Одеса
7 ОСАДЧУК Ігор 13.10.1983 S 37 014 Україна Вінницька Немирів
8 ШАЛАЄВ Степан 30.08.1941 S 31 406 Білорусь Новополоцьк

12 г Жінки

1 ЯХІНА Валентина 14.01.1951 S 29 162 Україна м. Київ Київ
2 АРТЕМЕНКО Тетяна 01.04.1966 S 29 162 Україна м. Київ Київ
3 СТЕПАНОВА Ганна 29.09.1962 S 24 676 Україна Миколаївська Миколаїв

12 г Чоловіки

1 БЯЛОБРЖЕСЬКИЙ Андрій 27.06.1990 S 56 082 Україна Полтавська Кременчук
2 ШИМКО Андрій 23.01.1996 S 56 082 Україна Дніпропетровська Кривий Ріг
3 ОСТАПОВЕЦЬ Сергій 09.07.1964 S 51 595 Україна Вінницька Купчинці
4 САВРАЦЬКИЙ Дмитро 06.05.1960 S 45 987 Україна Вінницька Вінниця
5 ЧЕРНЕГА Петро 15.06.1992 S 42 622 Україна Львiвська Львів
6 КІТЧЕНКО Микола 22.06.1984 S 42 622 Україна Харкiвська Харків
7 КРАВЧАК Крістофер 23.02.1991 S 38 136 Польща Варшава
8 СЄДІНКІН Віталій 23.04.1994 S 29 162 Україна Львiвська Львів
9 ДО Куанг 25.05.1961 S 26 919 Україна м. Київ Київ

 

Спліт на 12 годин

№пп Спортсмен Дата народження Результат Країна Регіон Місто

48 г Жінки

1 ЯРЕЦЬ Світлана 25.06.1965 S 71 785 Білорусь Мінськ
2 СТАРОСЕЛЬСЬКА Юлія 29.05.1960 S 67 299 Україна Харкiвська Харків
3 КУМАР Світлана 25.11.1966 S 63 934 Україна Вінницька Вінниця
4 ЯРЕМЕНКО Олена 10.12.1959 S 58 325 Україна Дніпропетровська Дніпро
5 ІПАТКО Світлана 19.02.1987 S 56 082 Україна Київська Бориспіль
6 РОСІЄНКО Тетяна 17.08.1987 S 56 082 Україна Сумська Суми
7 БАУЕР Едда Ганна 14.07.1944 S 54 960 Німеччина Оффенбург
8 СКИДАН Людмила 01.07.1947 S 52 717 Україна Житомирська Озерянка
9 ЛАВРУХІНА Наталя 18.04.1974 S 51 595 Україна Миколаївська Миколаїв
10 САМАРІНА Світлана 21.10.1973 S 50 474 Україна м. Київ Київ
11 ФРОНЬ Антоніна 01.01.1952 S 49 352 Польща Варшава
12 ОСТАПЕНКО Тетяна 21.12.1971 S 49 352 Україна Полтавська Полтава
13 ТИХОНЕНКО Валентина 24.02.1972 S 43 744 Україна м. Київ Київ
14 КЛІШИНА Людмила 11.05.1955 S 42 622 Україна Одеська Одеса

48 г Чоловіки

1 МІХЄЄВ Дмитро 18.01.1980 S 91 975 Україна Дніпропетровська Кривий Ріг
2 УКРАЇНСЬКИЙ Михайло 06.05.1973 S 88 610 Україна Запорiзька Бердянськ
3 СТЕФАНОВІЧ Небозжа 28.10.1963 S 81 880 Сербія Лесковац
4 ТЕРПЯК Андрій 25.10.1962 S 80 758 Україна Закарпатська Тячів
5 ВАСЮТІН Володимир 22.11.1950 S 77 393 Україна Запорiзька Енергодар
6 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир 11.04.1960 S 72 907 Україна Вінницька Вінниця
7 ЛОГВИНЕНКО Геннадій 24.10.1954 S 71 785 Україна Київська Ірпінь
8 ХОРУЖЕНКО Леонід 07.04.1948 S 70 663 Україна Запорiзька Енергодар
9 ВЄТРОВ Дмитро 11.02.1982 S 63 934 Україна Рівненська Рівне
10 ШИЛОВ Юрій 14.01.1965 S 62 812 Україна Дніпропетровська Нікополь
11 ЗУЄВ Віктор 27.01.1962 S 61 690 Україна Черкаська Черкаси
12 АНАЦКА Леанід 27.09.1961 S 59 447 Білорусь Ліда
13 СИКАЛ Олексій 09.03.1974 S 57 204 Україна Львiвська Львів
14 ПАСІЧНИК Дмитро 05.11.1952 S 56 082 Україна Вінницька Вінниця
15 ТИМОШЕНКО Віктор 18.12.1951 S 56 082 Україна Дніпропетровська Дніпро
16 НЕЙМАН Олександр 23.12.1959 S 56 082 Україна Донецька Маріуполь
17 ХАРКОВЕНКО Ігор 26.03.1970 S 56 082 Україна Вінницька Вінниця
18 РУДЯК Ярослав 13.05.1959 S 52 717 Україна Івано-Франківська Долина
19 ШКАРЛЕТ Віктор 31.05.1965 S 39 257 Україна Харкiвська Ізюм

24 г Жінки

1 ЛАБАРТКАВА Лариса 10.01.1949 S 61 690 Україна Львiвська Львів
2 РУБЧИНСЬКА Шавья 17.02.1965 S 53 839 Польща Варшава
3 ЛЕВИЦЬКА Маргарита 15.03.1954 S 51 595 Україна Дніпропетровська Дніпро
4 КАЧУРА Світлана 25.08.1974 S 48 230 Україна Вінницька Вінниця

24 г Чоловіки

1 КРУК Микола 24.05.1961 S 84 123 Україна м. Київ Київ
2 РИЛЬСЬКИЙ Олег 18.02.1974 S 83 002 Україна Одеська Ізмаїл
3 ТИЩЕНКО Сергій 11.07.1975 S 78 515 Україна Вінницька Вінниця
4 КАНДИБО Володимир 14.01.1964 S 77 393 Білорусь Бобруйськ
5 ГАЙДУК Ігор 12.10.1968 S 75 150 Україна Одеська Одеса
6 ЖОСАН Олександр 09.02.1957 S 68 420 Україна Кіровоградська Олександрія
7 ОСАДЧУК Ігор 13.10.1983 S 66 177 Україна Вінницька Немирів
8 ШАЛАЄВ Степан 30.08.1941 S 57 204 Білорусь Новополоцьк

 

Спліт на 24 години

№пп Спортсмен Дата народження Результат Країна Регіон Місто

48 г Жінки

1 ЯРЕЦЬ Світлана 25.06.1965 S 117 773 Білорусь Мінськ
2 СТАРОСЕЛЬСЬКА Юлія 29.05.1960 S 114 408 Україна Харкiвська Харків
3 КУМАР Світлана 25.11.1966 S 112 165 Україна Вінницька Вінниця
4 ІПАТКО Світлана 19.02.1987 S 103 191 Україна Київська Бориспіль
5 ЯРЕМЕНКО Олена 10.12.1959 S 95 340 Україна Дніпропетровська Дніпро
6 СКИДАН Людмила 01.07.1947 S 94 218 Україна Житомирська Озерянка
7 ФРОНЬ Антоніна 01.01.1952 S 93 096 Польща Варшава
8 БАУЕР Едда Ганна 14.07.1944 S 91 975 Німеччина Оффенбург
9 ЛАВРУХІНА Наталя 18.04.1974 S 88 610 Україна Миколаївська Миколаїв
10 ОСТАПЕНКО Тетяна 21.12.1971 S 87 488 Україна Полтавська Полтава
11 САМАРІНА Світлана 21.10.1973 S 86 367 Україна м. Київ Київ
12 РОСІЄНКО Тетяна 17.08.1987 S 78 515 Україна Сумська Суми
13 КЛІШИНА Людмила 11.05.1955 S 77 393 Україна Одеська Одеса
14 ТИХОНЕНКО Валентина 24.02.1972 S 70 663 Україна м. Київ Київ

48 г Чоловіки

1 МІХЄЄВ Дмитро 18.01.1980 S 158 152 Україна Дніпропетровська Кривий Ріг
2 ТЕРПЯК Андрій 25.10.1962 S 151 422 Україна Закарпатська Тячів
3 УКРАЇНСЬКИЙ Михайло 06.05.1973 S 145 814 Україна Запорiзька Бердянськ
4 СТЕФАНОВІЧ Небозжа 28.10.1963 S 143 571 Сербія Лесковац
5 ВАСЮТІН Володимир 22.11.1950 S 140 206 Україна Запорiзька Енергодар
6 ПАСІЧНИК Дмитро 05.11.1952 S 122 259 Україна Вінницька Вінниця
7 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир 11.04.1960 S 120 016 Україна Вінницька Вінниця
8 АНАЦКА Леанід 27.09.1961 S 118 894 Білорусь Ліда
9 ШИЛОВ Юрій 14.01.1965 S 118 894 Україна Дніпропетровська Нікополь
10 ЛОГВИНЕНКО Геннадій 24.10.1954 S 112 165 Україна Київська Ірпінь
11 ЗУЄВ Віктор 27.01.1962 S 104 313 Україна Черкаська Черкаси
12 СИКАЛ Олексій 09.03.1974 S 102 070 Україна Львiвська Львів
13 ХОРУЖЕНКО Леонід 07.04.1948 S 102 070 Україна Запорiзька Енергодар
14 ХАРКОВЕНКО Ігор 26.03.1970 S 96 461 Україна Вінницька Вінниця
15 ВЄТРОВ Дмитро 11.02.1982 S 94 218 Україна Рівненська Рівне
16 ТИМОШЕНКО Віктор 18.12.1951 S 91 975 Україна Дніпропетровська Дніпро
17 НЕЙМАН Олександр 23.12.1959 S 88 610 Україна Донецька Маріуполь
18 РУДЯК Ярослав 13.05.1959 S 87 488 Україна Івано-Франківська Долина
19 ШКАРЛЕТ Віктор 31.05.1965 S 39 257 Україна Харкiвська Ізюм

 

Спліт на 50 км

Прізвище, Ім’я Дата народження Результат Країна Регіон Місто

48 г Жінки

1 ЯРЕЦЬ Світлана 25.06.1965 S 8:09:29 Білорусь Мінськ
2 СТАРОСЕЛЬСЬКА Юлія 29.05.1960 S 8:13:40 Україна Харкiвська Харків
3 КУМАР Світлана 25.11.1966 S 8:35:53 Україна Вінницька Вінниця
4 ІПАТКО Світлана 19.02.1987 S 10:13:58 Україна Київська Бориспіль
5 РОСІЄНКО Тетяна 17.08.1987 S 10:21:07 Україна Сумська Суми
6 ЯРЕМЕНКО Олена 10.12.1959 S 10:27:59 Україна Дніпропетровська Дніпро
7 САМАРІНА Світлана 21.10.1973 S 11:00:24 Україна м. Київ Київ
8 БАУЕР Едда Ганна 14.07.1944 S 11:00:43 Німеччина Оффенбург
9 СКИДАН Людмила 01.07.1947 S 11:07:44 Україна Житомирська Озерянка
10 ЛАВРУХІНА Наталя 18.04.1974 S 11:27:31 Україна Миколаївська Миколаїв
11 ФРОНЬ Антоніна 01.01.1952 S 12:04:23 Польща Варшава
12 ОСТАПЕНКО Тетяна 21.12.1971 S 12:10:46 Україна Полтавська Полтава
13 КЛІШИНА Людмила 11.05.1955 S 13:49:43 Україна Одеська Одеса
14 ТИХОНЕНКО Валентина 24.02.1972 S 15:57:15 Україна м. Київ Київ

48 г Чоловіки

1 МІХЄЄВ Дмитро 18.01.1980 S 5:26:22 Україна Дніпропетровська Кривий Ріг
2 УКРАЇНСЬКИЙ Михайло 06.05.1973 S 5:57:54 Україна Запорiзька Бердянськ
3 ВАСЮТІН Володимир 22.11.1950 S 6:37:37 Україна Запорiзька Енергодар
4 СТЕФАНОВІЧ Небозжа 28.10.1963 S 6:47:46 Сербія Лесковац
5 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир 11.04.1960 S 7:02:59 Україна Вінницька Вінниця
6 ВЄТРОВ Дмитро 11.02.1982 S 7:19:57 Україна Рівненська Рівне
7 ТЕРПЯК Андрій 25.10.1962 S 7:27:25 Україна Закарпатська Тячів
8 ЛОГВИНЕНКО Геннадій 24.10.1954 S 7:32:31 Україна Київська Ірпінь
9 ШИЛОВ Юрій 14.01.1965 S 7:32:47 Україна Дніпропетровська Нікополь
10 АНАЦКА Леанід 27.09.1961 S 8:23:47 Білорусь Ліда
11 ХОРУЖЕНКО Леонід 07.04.1948 S 8:24:42 Україна Запорiзька Енергодар
12 ЗУЄВ Віктор 27.01.1962 S 8:33:08 Україна Черкаська Черкаси
13 СИКАЛ Олексій 09.03.1974 S 8:35:31 Україна Львiвська Львів
14 ПАСІЧНИК Дмитро 05.11.1952 S 8:44:31 Україна Вінницька Вінниця
15 ТИМОШЕНКО Віктор 18.12.1951 S 9:35:23 Україна Дніпропетровська Дніпро
16 НЕЙМАН Олександр 23.12.1959 S 9:58:19 Україна Донецька Маріуполь
17 ХАРКОВЕНКО Ігор 26.03.1970 S 10:50:08 Україна Вінницька Вінниця
18 РУДЯК Ярослав 13.05.1959 S 11:14:35 Україна Івано-Франківська Долина

24 г Жінки

1 ЛАБАРТКАВА Лариса 10.01.1949 S 9:31:58 Україна Львiвська Львів
2 ЛЕВИЦЬКА Маргарита 15.03.1954 S 10:07:40 Україна Дніпропетровська Дніпро
3 РУБЧИНСЬКА Шавья 17.02.1965 S 10:20:41 Польща Варшава
4 КАЧУРА Світлана 25.08.1974 S 12:22:22 Україна Вінницька Вінниця

24 г Чоловіки

1 ТИЩЕНКО Сергій 11.07.1975 S 6:38:33 Україна Вінницька Вінниця
2 КРУК Микола 24.05.1961 S 6:42:50 Україна м. Київ Київ
3 КАНДИБО Володимир 14.01.1964 S 6:44:05 Білорусь Бобруйськ
4 РИЛЬСЬКИЙ Олег 18.02.1974 S 7:05:24 Україна Одеська Ізмаїл
5 ГАЙДУК Ігор 12.10.1968 S 7:46:11 Україна Одеська Одеса
6 ЖОСАН Олександр 09.02.1957 S 7:53:23 Україна Кіровоградська Олександрія
7 ОСАДЧУК Ігор 13.10.1983 S 8:42:33 Україна Вінницька Немирів
8 ШАЛАЄВ Степан 30.08.1941 S 10:25:39 Білорусь Новополоцьк

12 г Жінки

1 ЯХІНА Валентина 14.01.1951 S 10:48:33 Україна м. Київ Київ

12 г Чоловіки

1 БЯЛОБРЖЕСЬКИЙ Андрій 27.06.1990 S 5:21:08 Україна Полтавська Кременчук
2 ШИМКО Андрій 23.01.1996 S 5:24:53 Україна Дніпропетровська Кривий Ріг
3 ОСТАПОВЕЦЬ Сергій 09.07.1964 S 5:47:24 Україна Вінницька Купчинці
4 САВРАЦЬКИЙ Дмитро 06.05.1960 S 6:37:59 Україна Вінницька Вінниця
5 КІТЧЕНКО Микола 22.06.1984 S 6:50:41 Україна Харкiвська Харків
6 КРАВЧАК Крістофер 23.02.1991 S 7:50:03 Польща Варшава
7 ЧЕРНЕГА Петро 15.06.1992 S 7:58:44 Україна Львiвська Львів
8 СЄДІНКІН Віталій 23.04.1994 S 11:04:53 Україна Львiвська Львів

 

Спліт на 100 км

12-ти годинний забіг «Самоперевершення»,  Спліт 100 км. Чоловіки
1 ШИМКО Андрій 23.01.1996 S 11:03:45 Україна Дніпропетровська Кривий Ріг
2 БЯЛОБРЖЕСЬКИЙ Андрій 27.06.1990 S 11:36:07 Україна Полтавська Кременчук
48-ми годинний забіг «Самоперевершення», Спліт 100 км. Чоловіки
1 ЛАБАРТКАВА Лариса 10.01.1949 S 19:48:32 Україна Львiвська Львів
48-ми годинний забіг «Самоперевершення», Спліт 100км. Чоловіки
1 КРУК Микола 24.05.1961 S 14:09:08 Україна м. Київ Київ
2 ГАЙДУК Ігор 12.10.1968 S 15:57:28 Україна Одеська Одеса
3 РИЛЬСЬКИЙ Олег 18.02.1974 S 16:01:35 Україна Одеська Ізмаїл
4 ТИЩЕНКО Сергій 11.07.1975 S 17:11:15 Україна Вінницька Вінниця
5 ЖОСАН Олександр 09.02.1957 S 19:01:29 Україна Кіровоградська Олександрія
6 КАНДИБО Володимир 14.01.1964 S 19:20:24 Білорусь Бобруйськ
7 ОСАДЧУК Ігор 13.10.1983 S 21:54:46 Україна Вінницька Немирів
8 ШАЛАЄВ Степан 30.08.1941 S 22:13:56 Білорусь Новополоцьк

48-ми годинний забіг «Самоперевершення» – Спліт 100км Жінки

1 ЯРЕЦЬ Світлана 25.06.1965 S 19:34:44 Білорусь Мінськ
2 КУМАР Світлана 25.11.1966 S 20:31:37 Україна Вінницька Вінниця
3 СТАРОСЕЛЬСЬКА Юлія 29.05.1960 S 21:07:31 Україна Харкiвська Харків
4 ІПАТКО Світлана 19.02.1987 S 23:20:18 Україна Київська Бориспіль
5 ЯРЕМЕНКО Олена 10.12.1959 S 24:51:20 Україна Дніпропетровська Дніпро
6 БАУЕР Едда Ганна 14.07.1944 S 25:53:39 Німеччина Оффенбург
7 СКИДАН Людмила 01.07.1947 S 26:09:03 Україна Житомирська Озерянка
8 ФРОНЬ Антоніна 01.01.1952 S 26:32:05 Польща Варшава
9 ЛАВРУХІНА Наталя 18.04.1974 S 26:47:01 Україна Миколаївська Миколаїв
10 ОСТАПЕНКО Тетяна 21.12.1971 S 28:03:06 Україна Полтавська Полтава
11 РОСІЄНКО Тетяна 17.08.1987 S 28:53:22 Україна Сумська Суми
12 САМАРІНА Світлана 21.10.1973 S 30:26:04 Україна м. Київ Київ
13 КЛІШИНА Людмила 11.05.1955 S 31:04:48 Україна Одеська Одеса
14 ТИХОНЕНКО Валентина 24.02.1972 S 33:31:31 Україна м. Київ Київ
15 РАТНЕР Олександра 23.06.1971 S 33:54:54 Україна Вінницька Вінниця

48-ми годинний забіг «Самоперевершення» – Спліт 100км Чоловіки

1 МІХЄЄВ Дмитро 18.01.1980 S 13:02:05 Україна Дніпропетровська Кривий Ріг
2 УКРАЇНСЬКИЙ Михайло 06.05.1973 S 14:24:11 Україна Запорiзька Бердянськ
3 ТЕРПЯК Андрій 25.10.1962 S 14:29:55 Україна Закарпатська Тячів
4 СТЕФАНОВІЧ Небозжа 28.10.1963 S 15:09:08 Сербія Лесковац
5 ВАСЮТІН Володимир 22.11.1950 S 15:59:26 Україна Запорiзька Енергодар
6 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир 11.04.1960 S 19:00:23 Україна Вінницька Вінниця
7 АНАЦКА Леанід 27.09.1961 S 20:09:05 Білорусь Ліда
8 ПАСІЧНИК Дмитро 05.11.1952 S 20:11:40 Україна Вінницька Вінниця
9 ШИЛОВ Юрій 14.01.1965 S 20:42:00 Україна Дніпропетровська Нікополь
10 ЗУЄВ Віктор 27.01.1962 S 21:15:27 Україна Черкаська Черкаси
11 ЛОГВИНЕНКО Геннадій 24.10.1954 S 21:55:34 Україна Київська Ірпінь
12 СИКАЛ Олексій 09.03.1974 S 23:18:13 Україна Львiвська Львів
13 ХОРУЖЕНКО Леонід 07.04.1948 S 23:33:03 Україна Запорiзька Енергодар
14 ХАРКОВЕНКО Ігор 26.03.1970 S 24:31:27 Україна Вінницька Вінниця
15 ВЄТРОВ Дмитро 11.02.1982 S 25:54:33 Україна Рівненська Рівне
16 НЕЙМАН Олександр 23.12.1959 S 27:52:59 Україна Донецька Маріуполь
17 РУДЯК Ярослав 13.05.1959 S 28:20:32 Україна Івано-Франківська Долина
18 ТИМОШЕНКО Віктор 18.12.1951 S 29:27:41 Україна Дніпропетровська Дніпро